• Брюс Вілліс – «Міцний горішок» на гілках Голівуду

  • П'ятниця, 10 вересня 2010 року

Про Брюса Вілліса можна впевнено заявити, що він є одним з найбільш помітних і яскравих акторів голівудського «дерева». «Міцний горішок» своєю цілеспрямованістю, наполегливістю, темпераментом і талантом зумів довести глядачам, голівудським зіркам і критикам, що він має досить міцну, товсту і надійну «шкарлупу». Про його успіх у кіно можна судити по заслуженому статусу в середовищі голівудської еліти і касовим зборам його фільмів.

Але для того, щоб переконати критиків, утвердитися і стати зіркою, йому довелося добре попрацювати над тим, як проявити свій талант на повну силу. Такі фільми, як «Міцний горішок» (1,2,3,4), «П'ятий елемент» і «Армагедон», принесли йому світову популярність, а також допомогли миттєво піднятися до рівня мегазірки. У цих фільмах Брюс Вілліс відмінно проявив свої неабиякі акторські здібності і здобув образ супергероя, який демонструє бійцівський характер і виступає в ролі «благородного рятівника людства».

Уолтер Брюс Вілліс, майбутній «Міцний горішок», народився у березні 1955 р. у сім'ї американського військовослужбовця на військовій базі в Західній Німеччині, потім родина переїхала до Нью-Джерсі (США). Успіх і слава не відразу прийшли до нього. Потрібен був деякий час... Перехідним містком до майбутнього щастя стали зйомки з його участю в телесеріалі «Детективне агентство «Місячне Сяйво». З трьох тисяч претендентів лише йому усміхнулася фортуна, надавши головну роль.

Детектив-веселун Девід Едісон за дуже короткий час завоював серця американців. Глядачі із задоволенням стежили за номерами, які персонаж Вілліса виконував щодо Медді, героїні Сіббіл Шеппард. Чотирирічна хода «Місячного Сяйва» з його участю завершилася Еммі – вищою ТВ-нагородою у Штатах.Знаменитий кіноактор виявився дуже працездатною і творчою людиною. В історії кінематографа зафіксовано 72 роботи, в яких він узяв участь. Брюс Вілліс також зміг переконати всіх у тому, що він – чудовий драматичний актор. На сьогодні «Міцний горішок» має свій власний театр під назвою «Компанія блазнів», де він ставить п'єси А.Чехова і Теннесі Вільямса. А ще він озвучує персонажів мультфільмів, грає у телесеріалах.На відміну від багатьох голівудських зірок, Брюс багато життєвих ситуацій сприймає творчо, часто експериментує, любить смішити людей, має усмішку, яка легко запам’ятовується і підкреслює його веселий характер, акторський талант, чарівність і підсилює приплив глядацької любові.Хочеться відзначити, що природа по-доброму поставилася до цієї людини і також наділила його музичним слухом і голосом. У картині «Поглянь, хто ще говорить» він співає пісню, яку сам написав. У 1987 році світ побачила його сольна довгограюча платівка «Брюс Вілліс: повернення Бруно».

Брюс Вілліс також ділова людина. На сьогодні він є одним з найбільш високооплачуваних акторів Голівуду, а з 1991 року – одним з творців і співвласників мережі ресторанів «Планета Голівуд».Прекрасна доля, улюблена робота, загальне визнання... Чого ще побажати? Всього цього він домігся наполегливою працею над собою. В одному із зарубіжних інтерв'ю на запитання про те, яким він бачить своє майбутнє і чим планує займатися років через 20, Вілліс відповів: «Можливо, буду більше грати в театрі. Хотілося б спробувати себе на Бродвеї. Ну й, напевно, залюбки переглядатиму свої картини. Вважаю, що мені дуже щастило на ролі та фільми! І взагалі у мене приголомшлива робота – я розважаю людей».

Валерій Барило. Велика Епоха, Україна
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...