• Фенікс відвернувся від власного успіху?

  • Четвер, 9 вересня 2010 року
Увага кіноглядачів усього світу звернута на новий документальний фільм про актора Хоакіна Фенікса, в якому начебто відображено його трансформація з щасливого і гідно оціненого актора на бородатого й неохайного «бомжа», який вирішив стати репером, повідомляє Leta.

Режисером фільму «Я все ще тут: Загублений рік Хоакіна Фенікса» є актор і зять Фенікса Кейсі Аффлек, молодший брат Бена Аффлека.

Здогадки про те, чи є фільм «Я все ще тут: Загублений рік Хоакіна Фенікса» справді документальною історією, або псевдодокументалізмом, посміюються над обмеженою публікою, почали висловлюватися задовго до виходу кінострічки. Гарячі дебати в Інтернеті почалися після ексцентричного інтерв'ю зірки «Гладіатора» в передачі «Нічне шоу з Девідом Леттерманом» у минулому році, коли поведінка Фенікса викликала підозри, що все, можливо, – розроблена до дрібниць вистава.

«Можу вас запевнити, що це не жарт», – повідомив Аффлек після показу фільму в понеділок у Венеції репортерам, коли його запитали про те, чи дійсно конкретні сцени і весь фільм є правдивим.

Правда, Аффлек не повідомив, чи є правдивими окремі скандальні епізоди кінострічки чи це все ж постановка.

Сам Фенікс на прес-конференції не був присутній, але Аффлек повідомив, що він знаходиться у Венеції.

Правдивий чи ні, фільм «Я все ще тут: Загублений рік Хоакіна Фенікса» пропонує зазирнути в життя і свідомість знаменитості. Намагаючись звести зі своїм, прийнятим у 2008 році рішенням кинути акторську професію і звернутися до музики хіп-хопу, Фенікс веде себе як дотепно і логічно, так і по-дитячому й агресивно.

Кінострічка містить відеоматеріал про те, як він відкрито вживає наркотики, шукає в Інтернеті дівчат для ескорту, приймає вдома повій, стрибає зі сцени, щоб напасти на того, хто висловлюється негативно.

У фільмі бере участь і зірка репу Шон Комб, який, багаторазово відхиливши спроби Фенікса домовитися про зустріч, нарешті погоджується прослухати його запис музики хіп-хопу. Вираз обличчя Комбі, слухаючи запис, – один з ключових моментів картини, і Фенікс йде похмурий, коли Комб відмовляється продюсувати його запис.

Коли Аффлека запитали, чи був Комб залучений в розіграш, він відповів: «Роль, яку він грав в житті Фенікса, – людина, яка приносить погані новини. Він був молотом, який розбиває мрію. Але це трохи гра».

У фільмі з'являється і комік Бен Стіллер, який приходить до Феніксу, щоб запропонувати йому роль у своєму новому фільмі «Грінберг».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...