• 67-й Венеціанський кінофестиваль зібрав знаменитостей з усього світу

  • Вівторок, 7 вересня 2010 року
67-й Венеціанський щорічний кінофестиваль проходить з 1 по 11 вересня в італійському місті Венеції. За традицією на фестиваль з'їжджаються імениті конкурсанти та гості з усього світу. За головний приз фестивалю «Золотий лев» боротимуться творці та актори 24 фільмів, включених у конкурсну програму.

67-й Венеціанський кінофестиваль зібрав знаменитостей з усього світу. Але не тільки участь у конкурсі приваблює кінематографістів, сама присутність на фестивалі і демонстрація своєї кінострічки на престижному заході – це можливість для режисерів і акторів заявити про себе.

Венеціанський міжнародний кінофестиваль – найстаріший у світі, він заснований у 1932 році за ініціативою італійського диктатора Беніто Муссоліні. У той час на фестивалі демонструвалися тільки схвалені режимом картини. Як відповідь на цензуру у Венеції, в 1951 році був створений Міжнародний Берлінський кінофестиваль.

За час свого існування Венеціанський кінофестиваль двічі припиняв роботу. Вперше це сталося під час Другої світової війни, а другий раз – в кінці 60-х, коли його скасував італійський уряд.

Основні правила кінофестивалю, як і раніше зберігаються – жодна картина, представлена на фестивалі в якості конкурсної роботи не може раніше демонструватися публіці.

У цьому році журі кінофестивалю випала честь очолити американському режисерові Квентіну Тарантіно. У загальній складності на фестивалі відбудуться прем'єри 79 фільмів.

{mospagebreak}
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...