• Рапас візьме участь у продовженні фільму про Шерлока Холмса

  • Середа, 15 вересня 2010 року
Зірці екранізації шведської трилогії Стіга Ларсона «Millennium» Нумі Рапас представиться можливість спрацюватися з голівудськими зірками Робертом Дауні юніором і Джудом Лоу, через те, що вона отримала головну жіночу роль у новому фільмі Гая Річі «Шерлок Холмс 2», повідомляє Hollywood Reporter.

Перша роль 30-річної акторки, в якій вона буде розмовляти англійською мовою, ще залишається покрита таємницею, але ходять чутки, що акторка могла б зіграти французьку циганку.

У цьому році Рапас була удостоєна титулу найкращої акторки на Національному Шведському кінофестивалі Guldbagge за роль Лісбет Саландер у шведській екранізації роману Стіга Ларсона «Дівчина з татуюванням дракона».

Коли шведська екранізація вперше була продемонстрована в США, її виконання викликало захват і в американських кінокритиків.

«Не можу собі уявити жодну американську акторку, яка могла б виконати роль Лісбет... когось, хто зміг би відобразити настільки жорстокий і емоційно недоступний образ», – вважає критик тижневика Chicago Sun Times Роджер Еберт.

Як повідомлялося, кіностудія Sony Pictures Entertainment заявила, що головну героїню в майбутній голівудській екранізації зіграє американська акторка Руні Мара. Режисером голівудської кіноадаптації стане Девід Фінчер, який у минулому році був удостоєний «Оскара» за фільм «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», у свою чергу, сценарій напише Стівен Зеліан, який був нагороджений нагородою Кіноакадемії США за сценарій фільму «Список Шиндлера». Головну чоловічу роль у картині зіграє Деніел Крейг.

Планується, що прем'єри фільмів – «Дівчина з татуюванням дракона» і «Шерлок Холмс 2» – відбудуться в грудні 2011 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...