ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У прокат вийшла стрічка про українського снайпера

Велика Епоха
Картина Сергія Мокрицького «Незламна» про легендарну українку-снайпера Людмилу Павличенко з 2 квітня з'явиться в українському прокаті. Стрічка заснована на реальних подіях.

Ілюстрація: kinopoisk.ru
Ілюстрація: kinopoisk.ru
Режисер і оператор Сергій Мокрицький, українець за походженням, який довгий час працює в Росії, розповів історію української дівчини Людмили, яку Друга світова війна застала в період студентства. Маючи сім'ю і маленького сина, Людмила Павличенко вирішує відправиться добровольцем на фронт. Її заняття стрілецькими видами спорту в університеті не пройшли дарма — Людмила стає снайпером.

Тоді ще ніхто не знав, що ця молода дівчина стане найуспішнішою жінкою-снайпером у світовій історії. На рахунку у Павличенко 309 підтверджених смертельних попадань у солдатів, офіцерів, а також снайперів гітлерівських військ.

Але в першу чергу Людмила жінка, яка готова не лише захищати свою країну, але й любити. Любити по-справжньому, пристрасно, як люблять на війні, коли не знаєш, чи наступить для тебе завтрашній день.

За словами режисера, цей фільм в першу чергу про любов. А у Людмили в житті було три справжніх любові. Одна з яких — до напарника снайпера, який на війні подарував дівчині мир.

Роль Людмили зіграла російська актриса Юля Пересільд. Їй компанію на знімальному майданчику склали актори Євген Циганов, Микита Тарасов, Джоан Блекем, а також Віталій Лінецький, для якого роль у цьому фільмі виявилася останньою — він трагічно загинув у липні 2014 року.