• «Попелюшка»: студія Disney презентувала нову екранізацію відомої казки

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 12 березня 2015 року
Західноєвропейська казка про бідну дівчинку, яка стала принцесою, стартує 12 березня в українському прокаті. Цього разу за екранізацію історії про Попелюшку взялася студія Disney.

Ми виросли на образі «Попелюшки», який створили ще у 1947 році режисери Надія Кошеверова і Михайло Шапіро на кіностудії «Ленфільм». У 90-ті, коли вперше стали доступні відеокасети із зарубіжними фільмами, цей образ був «відкорегований» повнометражним музичним мультфільмом студії Walt Disney Productions 1950 року.

Сьогодні перед нами знову постає абсолютно новий образ Попелюшки. Студія Disney намагалася здивувати не лише акторським складом, але і шикарними костюмами, вражаючими декораціями, спецефектами і гумором. Можливо, трохи не вистачило нового погляду на всім відому казку, несподіваної кінцівки або сюжетного повороту, але врешті-решт, йдучи до кінотеатру на перегляд «Попелюшки», глядач свідомо планує переглянути відому історію.

Дівчина на ім'я Елла (Лілі Джеймс) після смерті матері змушена жити зі своєю мачухою Леді Тремейн (Кейт Бланшетт) та двома її сварливими сестрами — Анастасією і Дрізеллой. Жорстока мачуха перетворила Еллу на служницю, яка цілий день займається усіма домашніми справами — від шиття до прибирання попелу. За що дівчина із заможної сім'ї отримала прізвисько Попелюшка.

Але всі ми знаємо, що невдовзі бідна дівчинка зустрінеться зі своєї доброю Феєю-Хрещеницею (Хелена Бонем Картер), яка змінить життя Попелюшки назавжди.

Режисером казки став Кеннет Брана, який працював над такими стрічками як «Залізна людина 2» і «Тор».


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...