ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мелодрама з Катрін Денев стартувала в українському прокаті

Велика Епоха
Напередодні Дня святого Валентина, 12 лютого, в українському прокаті стартувала ціла серія романтичних кінострічок, які розраховані на різні вікові категорії. Якщо фільм «П'ятдесят відтінків сірого» орієнтований на молоду аудиторію, то французька стрічка «Жінка на подвір'ї» — на тих, кому за сорок.

Кадр із фільму: kronverkcinema.ua
Кадр із фільму: kronverkcinema.ua
«Жінка на подвір'ї» — французька мелодрама режисера П'єра Сальвадорі, який відомий нам своєю роботою над стрічкою «Фатальна красуня» з Одрі Тоту і Гадом Ельмалехом у головних ролях.

Фільм «Жінка на подвір'ї» розповідає історію вже немолодих людей, які у своєму житті встигли відчули як смак перемоги, так і гіркоту поразок. Тепер, коли їм за сорок, вони повинні переосмислити свій шлях: до чого прагнути, що зараз робити, що по-справжньому важливо і як не збожеволіти від внутрішньої самотності.

Головний герой фільму — Антуан, колись доволі успішний музикант, зараз — безробітний. Безцільно блукаючи вулицями міста, він несподівано для себе влаштовується працювати консьєржем у будинку. Кожен день через Антуана проходять різні люди з різною долею.

І життя знайомить його з Матильдою — жінкою, яка нещодавно вийшла на пенсію і зараз страждає від внутрішнього спустошення і депресії. Антуан бачить, що йому, звичайно, зараз теж нелегко, але Матильда перебуває у ще більш важкому психологічному стані. Вона гостро потребує підтримки та допомоги. Головний герой намагається з нею подружитися...

«Жінка на подвір'ї» — фільм про справжнє життя та непідробні почуття людей, з хорошою акторською грою і режисурою. Головних героїв зіграли Катрін Денев і Гюстав де Керверн.


Читайте також:
Драма «Незломлений» від Анджеліни Джолі вже на широких екранах