• «У темному-темному лісі»: чудовий голлівудський мюзикл

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 28 грудня 2014 року
В українському прокаті стартувала довгоочікувана прем'єра голлівудського мюзиклу «У темному-темному лісі...» за участі цілої плеяди зіркових акторів.

Режисерові Робу Маршаллу вдалося залучити до зйомок велику команду голлівудських зірок: тут і Меріл Стріп у ролі Відьми, Джонні Депп у ролі Сірого вовка, Анна Кендрік у ролі Попелюшки та ін.

Мюзикл «У темному-темному лісі...» об'єднав відразу кілька відомих казок, які дивним чином пов'язались одна з одною. Тут можна побачити і Рапунцель, Джека з його чарівними бобами, Червону Шапочку з бабусею у лісі й Сірим вовком, а також інших казкових героїв. Кожен з них має заповітну мрію, заради якої готовий піти на все.

А починається казка з Пекаря, якого колись прокляла Відьма — його родина не може мати дітей. В горі живе бездітна сім'я, але одного разу у будинку несподівано з'являється та сама Відьма і пропонує свою умову зняття чар.

Для того, щоб повернути собі молодість, старій знадобилися особливі інгредієнти і речі. Пекарю потрібно добути для чаклунки білосніжну корову, червоний, як кров, плащ, світлу пасму волосся і золоті черевички. Чого не зробиш заради заповітного бажання. Пекар і його дружина вирушають у дорогу.

Мюзикл «У темному-темному лісі...» має неповторну казкову атмосферу, яка була досягнута не декораціями, а зйомками у таких куточками світу, що мають свою історію і дух.

Значна частина зйомок проходила у давніх англійських містечках, де знімальній групі вдалося розшукати місця, які виглядають немов казкові декорації. Деякі сцени в лісі знімалися у Великому Віндзорському парку, де ростуть дерева, яким вже понад 800 років. А сцена одруження Попелюшки і Принца знімалася у Дуврському замку, в одному з величних палаців Англії.


Читайте також:
«Астерікс: Земля Богів»: вперше мультфільм виходить у 3D форматі 


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...