• «Астерікс: Земля Богів»: вперше мультфільм виходить у 3D форматі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 19 грудня 2014 року
Анімаційний фільм «Астерікс: Земля Богів» про нові пригоди галльських воїнів Астерікса і Обелікса стартувала в українському прокаті. Прем'єра відбулася 18 грудня.

Герою численних коміксів, мультфільмів, а також художніх стрічок Астеріксу виповнюється 55 років. Вперше читачі побачили безстрашного галла у 1959 році, коли у світ вийшов перший комікс із Астеріксом.

Ось вже більше півстоліття галльські воїни Астерікс та його кращий друг Обелікс завойовують глядацькі симпатії. Можливо, це тому, що творці історії про галлів кожного разу не зупиняються на досягнутому — і от в 2014 році вперше з'явилася 3D версія мультфільму.

Вірні друзі-воїни Астерікс і Обелікс продовжують протистояти римлянам на чолі з амбітним Юлієм Цезарем. Останній задумав раз і на завжди вирішити питання з непокірними галлами. Щоб показати свою владу і могутність, Цезар наказує побудувати навколо села Астерікса новий Рим — Землю Богів. Однак краще переоцінити, ніж недооцінити свого супротивника — у галльських воїнів є секрет, який допоможе їм врятувати не лише село, а й усю Галлію.

В основу історії про Астерікса та Обелікса лягли комікси французького письменника Рене Госінні.


Читайте також:
«Все включено 2: Галопом по Європах» вже у прокаті 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...