• «Найкраще в мені»: екранізація світового бестселера

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 19 грудня 2014 року
Чергова екранізація роману-бестселера американського письменника Ніколаса Спаркса «Найкраще в мені» вже в українському прокаті. Ніколас Спаркс — автор таких романів, як «Щоденник пам'яті», «Послання у пляшці», «Поспішай кохати» та інших, які були екранізовані, а також здобули мільйони прихильників у всьому світі. Роман «Найкраще в мені» став черговою книгою автора, яка перетворилася на кіноісторію.

«Найкраще в мені» — це історія кохання, яке не згасло, незважаючи на те, що розлука була занадто довгою. Головні герої фільму Доусон Коул і Аманда Кольєр познайомилися ще у школі. Він — простий хлопець з неблагополучної сім'ї, в якій батько займається махінаціями, пов'язаними з реалізацією заборонених засобів. Вона — дівчина з багатої, порядної родини.

Здавалося, що між ними немає нічого спільного. Однак така соціальна різниця не стала перепоною їхньому коханню. Доусон і Аманда відчували щирі почуття, непідробні і глибокі. Проте їхній любові заважали відразу з двох сторін — з одного боку батько Аманди, який поставив умову, що оплатить її навчання лище у випадку розриву з Доусоном. З іншого боку — родина Коулів, де батько відкрив справжнє полювання на втікача з дому сина Доусона.

Розлука стала неминучим вирішенням всіх проблем, що тривала 21 рік. У кожного склалося своє життя, у неї сім'я, чоловік, діти, у нього — лише небезпечна робота. За збігом обставин, через роки вони зустрічаються знову. Кожен з них відчуває, що любов не згасла, незважаючи на довгу перерву.

Звичайно, всі хочуть, щоб історія кохання і випробувань закінчилася неодмінно «хепі ендом». Однак автор роману Ніколас Спаркс вирішив показати, що в житті все не так, як у кіно.

Варто відзначити, що роман «Найкраще в мені» став світовим бестселером. Однак його екранна версія зазнала шквалу обурення як з боку фанатів творчості Ніколаса Спаркса, так і з боку кінокритиків. Фільм розгромили за «посередність матеріалу», «хаотичність оповіді», «нереальність життєвих збігів» тощо.

Чи варто все-таки сходити у кінотеатр? Вирішувати вам — сформувати свою точку зору, ґрунтуючись на критичних статтях, або ж побачити все на власні очі і зробити висновки самостійно.

Режисером фільму став Майкл Хоффман. Головні ролі виконали Джеймс Марсден, Мішель Монахен, Люк Брейсі, Ліана Ліберато та ін.


Читайте також:
«Джон Уік»: бойовик з Кіану Рівзом у головній ролі


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...