• «Серена»: яскрава психологічна драма вже в українському прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 3 листопада 2014 року
В українському прокаті стартувала психологічна драма «Серена» від датської режисерки Сюзанни Бір.

Досить суперечлива стрічка, що викликала безліч критичних статей в інтернеті від поціновувачів кіномистецтва. Кінокритиками був розгромлений не лише сценарій, а й робота режисера. Акторські потуги головних героїв не змогли врятувати стрічку, незважаючи на чудово збудовані кадри — така думка блогерів.

Але у звичайних кіноглядачів, можливо, буде абсолютно протилежна думка. Адже в кінотеатри ходять не лише, щоб проаналізувати глибину сюжетної лінії і виявити кіноляпи, а й просто добре провести час з близькими та друзями.

Дія фільму переносить глядача в 30-ті роки минулого сторіччя у Північну Кароліну, в період світової економічної кризи, більше відомої під назвою період Великої депресії.

Джордж Пембертон, промисловець і власник лісозаготівельної імперії Пембертонів, в гостях у своєї сестри зустрічає свою майбутню дружину — Серену. Це було кохання з першого погляду. Серена стає не тільки улюбленою дружиною, а й надійним компаньйоном Джорджа у сімейному бізнесі.

Здавалося, що їхній любові і пристрасті не буде меж, проте обставини, подібно поваленим деревам, обрушувалися на їхню сімейну ідилію. Коли це стосувалося бізнесу, Серена стійко переносила всі випробування. Але одна новина зламала її — вона ніколи не зможе мати дітей. На тлі особистої трагедії Серена дізнається, що у її чоловіка є позашлюбний син. Серена вирішується на відчайдушний крок — вбивство. Але хто, на її думку, стоїть на шляху щастя її та Джорджа?

Серену зіграла оскароносна Дженніфер Лоуренс, Джорджа — Бредлі Купер. В основу фільму ліг однойменний роман Рона Реша.


Читайте також:
«Лють»: Бред Пітт у ролі командира часів Другої світової

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...