• Важкі взаємини доньки і батька у прем'єрі «Кінороман»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 11 жовтня 2014 року
Історія важких відносин між дочкою і її відомим батьком. Молодий канадський режисер Террі Майлз представив свою нову роботу — стрічку «Кінороман». Фільм уже в українському прокаті.

Постер до фільму «Кінороман»

Грейс — молода дівчина, дочка відомого канадського кінорежисера Джона Лореншена. Між ними вже давно немає діалогу, немає порозуміння. Кожен самотній і страждає — вона закривається у собі, а він з головою занурюється в роботу і там шукає собі розраду. Раптова смерть батька залишила недомовленість у відносинах і шанс почути один одного був утрачений.

За традицією, після смерті талановитої людини кіно, в пам'ять про неї організовують ретроспективу кіноробіт. Грейс запросили взяти участь у підготовці до цієї події. Дівчина погоджується, хоча не бачила жодного фільму свого батька.

Дізнавшись, що навіть сусіди є фанатами творчості її батька, Грейс вирішує переглянути кілька фільмів. В них вона побачила себе, свої стосунки з батьками та ймовірну причину конфлікту, побачила відображення свого життя. На Грейс це справило величезне враження, дівчина переглянула свої життєві погляди, по-інакшому подивилася на прожиті роки, вона пізнала свого батька зовсім з іншого боку.

Роль Грейс зіграла канадська актриса Лоурен Лі Сміт.


Читайте також:
Прем'єра із сильним соціальним підтекстом: «Два дні, одна ніч»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...