• Бойовик «Праведник»: встановлення справедливості по-американськи

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 28 вересня 2014 року
Оскароносний актор Дензел Вашингтон зіграв головну роль у гостросюжетному бойовику Антуана Фукуа «Праведник/Великий зрівнювач». Фільм вже в українському прокаті.

Дензел Вашингтон зіграв у стрічці головного героя — відставного спецназівця Роберта Макколла, який вирішив почати життя із чистого аркуша. Але доля вирішила по-іншому. Випадково познайомившись із молодою повією Тері (Хлоя Грейс Морец), яка по вуха вгрузла у мафіозну структуру, Роберт вирішує їй допомогти. Як наслідок — проти Тері і Роберта виступає російська мафія.

«Роберт вирішує почати життя з нуля і стати простим обивателем. Але після зустрічі з молодою дівчиною, що залишилася сам-на-сам зі своїм проблемами, Роберт розуміє, що він повинен відновити справедливість», — розповів про свого героя актор Дензел Вашингтон.

Можливо, виникне питання, хто такий «зрівнювач» і яку ідею він у собі несе? Творці фільму вважають, що така назва фільму має величезне значення для сучасного світу.

«Саме слово «зрівнювач» несе в собі дуже потужний смисловий заряд, — говорить продюсер фільму Джейсон Блюменталь. — Багато хто вважає, що в нашому світі немає справедливості. Тому сама ідея привести світ у рівновагу є дуже важливою».

Шкода тільки, що бажаної рівноваги у фільмі досягають лише кров'ю і зброєю.


Читайте також:
«Кохання — найкращі ліки»: від іпохондрії врятує лише жінкаПідписатися:

Social comments Cackle

загрузка...