• «Небеса реальні»: після смерті є життя

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 20 вересня 2014 року
Якщо ще існує хтось, хто не вірить в існування життя після смерті, подивіться фільм «Небеса реальні» від режисера Рендалла Уоллеса. Стрічка вже в українському прокаті.

Фільм «Небеса реальні» заснований на реальних подіях. Син американського пастора зі штату Небраска Тодда Берпо — Колтон — пережив клінічну смерть. Після того, як до нього повернулася свідомість, він розповів своєму батькові, що був на Небесах, бачив померлих родичів тощо.

«Ісус і кілька ангелів прийшли і забрали мене на небеса. Спочатку я був у тронному залі Бога і розглянув все, що там було. Щоб мене заспокоїти, Бог використовував людей або речі, які були мені знайомі», — розповів у своєму інтерв'ю Колтон.

Тодд Берпі написав у 2010 році книгу, засновану на розповідях сина — «Небеса дійсно існують», яка була перекладена 30 мовами і стала бестселером.

Саме ця книга і лягла в основу фільму «Небеса реальні». Роль пастора зіграв Грег Кіннер, роль його дружини — Келлі Райллі, сина зіграв Коннор Корум. Вихід фільму приурочений до свята Великодня 2014 року.


Читайте також:
Українська стрічка «Плем'я»: кохання мовою жестів 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...