• Фільм «Кохання — найкращі ліки»: від іпохондрії врятує чарівна жінка

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 27 вересня 2014 року
У прокаті стартувала французька комедія «Кохання — найкращі ліки» про холостяка, який вважає себе хворим на усі існуючі захворювання. Режисером фільму став Дені Бун, який також зіграв у стрічці головну роль.

40-річний Роман Фобер (Дені Бун) — вдаваний хворий, який у будь-якому недузі або плямі на шкірі вбачає страшне захворювання. Сьогодні — крововилив у мозок, завтра — пухлина, післязавтра — серцевий напад. Початок кожного дня обіцяє Роману небезпеку захворіти на чергову невиліковну хворобу.

Якби холостяк Роман отруював своєю підозрілістю життя лише собі, було б ще нічого, але він просто таки руйнує своїми підозрами життя друга і лікаря Дмитра Звенка. Зрештою Роман переїжджає до нього додому жити і цим змушує Дмитра прийняти доленосне рішення — знайти іпохондрику жінку, яка позбавить його друга від нудьги і постійних страхів захворіти.

Але як поводити себе із протилежною статтю, закоренілий холостяк, здається, зовсім забув. Дивна поведінка лише ускладнює його становище. Роману легше було боротися із страшними хворобами, ніж намагатися не викликати огиду у жінок. Чи дійсно слабка стать здатна вилікувати іпохондрію? Можливо, Роман Фобер зможе відповісти на це питання.


Читайте також:
Фільм «Історія дельфіна 2» вже у прокаті


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...