• Новий фільм «Загублена» розповів про складність стосунків

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 4 жовтня 2014 року
Режисер Девід Фінчер, якому належать такі роботи як «Дівчина з татуюванням дракона», «Бійцівський клуб», «Чужий 3» та ін., представив на суд глядача свій новий фільм «Загублена». З другого жовтня стрічка вже в українському прокаті.

Нік (Бен Афлек) і Емі Данн (Розамунд Пайк) готуються відсвяткувати п'ятиріччя спільного життя. Однак на передодні свята Емі безслідно зникає, залишивши ряд загадкових записок, знаків, натяків і щоденник. Нік, намагаючись розібратися в тому, що трапилося, стає головним підозрюваним. В процесі розслідування на огляд натовпу виставляється все особисте життя пари, і виявляється, що в сімейному житті все було не таким райдужним, як вони хотіли показати оточуючим.

Чи то це злий жарт, чи то жорстока гра, чи то справжнє вбивство — цього глядач не дізнається до останньої хвилини фільму. Девід Фінчер проявив тут всю свою майстерність, щоб тримати в напрузі до фінального кадру допитливого кіномана. Однак задум автора — не просто налякати, а показати всю складність стосунків чоловіка та жінки, життя у шлюбі, відмінність у поглядах, характерах. Фраза «від любові до ненависті один крок» звучить після перегляду стрічки якось гостріше і тривожніше.

Як не допустити, як запобігти подібному фіналу шлюбу? Як не допустити виникнення ненависті до коханої людини? Режисер змушує глядача думати і аналізувати, змушує побачити у героях себе. Відмінна гра акторів доповнює емоційну напруженість на екрані.

Фільм знятий за мотивами роману американської письменниці Гілліан Флінн, яка видала три романи — «Гострі предмети», «Темні таємниці» і «Загублена». І всі вони отримали схвальні відгуки у самого «короля жахів» Стівена Кінга.


Читайте також:
«Два дні, одна ніч»: отримати премію або звільнити колегу


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...