• Комедійний мульт «Сімейка монстрів»: коли ляльки оживають

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Неділя, 26 жовтня 2014 року
Комедійний мультфільм «Сімейство монстрів» від режисерів Грема Еннейбла та Ентоні Стаккі переносить глядача у незвичайний світ кумедних тролів (оригінальна назва «Коробкові тролі» (The Boxtrolls). Особливістю картини є те, що всі її персонажі — ляльки.

В основі мультфільму лежить сюжет роману Алана Сноу «Тут живуть монстри».

За сюжетом мультфільму, одночасно зі світом людей існує світ тролів. Подейкують, що тролі живуть у моторошних норах, де повно черепів і течуть криваві ріки. А також те, що вони навіть їдять маленьких дітей.

Тому для безпеки влада міста Чізбрідж, де й розгортаються події, встановила на темну частину доби комендантську годину. Знайшлися навіть такі, які зареклися знищити тролів за певну винагороду — білого капелюха — символу влади.

Проте існує й інша версія про тролів, що це веселі істоти, які люблять бешкетувати та їсти сир.

Про справжній стан речей знає лише осиротілий хлопчик, який живе під бруківкою, та дівчинка із білого палацу, яку він полюбив. Дізнаються про це і глядачі, які переглянуть мультфільм.

Пригодницький мультфільм «Сімейство монстрів» відзнятий на студії Laika Entertainment, яка спеціалізується на ляльковій анімації. Тому, щоб повністю оцінити масштаби мультфільму, його краще переглянути на великому екрані кінотеатру.

Музику до мультфільму написав відомий композитор Даріо Маріанеллі.

Бюджет картини становив $60 млн.


Читайте також:
Фільм «Історія дельфіна 2» вже у прокаті


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...