• «Суддя»: гостросюжетний трилер від комедійного режисера

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 12 жовтня 2014 року
Комедійний режисер Девід Добкін, на рахунку якого такі фільми, як «Фред Клаус, брат Санти» і «Містер Роззява», представив свою нову роботу — гостросюжетний трилер «Суддя». Українська прем'єра очікується 16 жовтня.

Суддя нові фільми прем'єра Роберт Дауні молодший

Успішний адвокат Хенк Палмер, життєве кредо якого — фраза «невинним я не по кишені», дізнається про смерть своєї матері. Він відправляється в своє рідне місто в штаті Індіана. Одна тяжка новина змінюється іншою — Хенк дізнається, що його батька, який пропрацював суддею сорок два роки, звинувачують у вбивстві першого ступеня. Але сам обвинувачений запевняє, що це був нещасний випадок.

Хенк вже багато років не спілкувався з батьком, їхні шляхи розійшлися давно. Зараз перед ним постав вибір — залишитися і використати всі свої знання для захисту батька, чи поїхати, повернувшись до свого звичного життя. Совість підказує вірне рішення, але як подолати давні конфлікти і розбіжності з батьком?

Хенка Палмера зіграв Роберт Дауні-молодший, який відомий своїми ролями у фільмах про залізну людину. Роль батька дісталася Роберту Дюваллю, хоча у нього були серйозні конкуренти — Джек Ніколсон і Томмі Лі Джонс.


Читайте також:
Важкі стосунки дочки та батька у прем'єрі «Кінороман»

Прем'єра із сильним соціальним підтекстом: «Два дні, одна ніч»

Новий фільм «Загублена» розповів про складність стосунків

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...