• Новий фільм про кутюр'є: «Сен-Лоран. Стиль — це я»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 жовтня 2014 року
«Мода проходить, стиль вічний», — відомий вислів не менш відомого автора. Історію життя та творчості модельєра-легенди Ів Сен-Лорана покажуть у новому біографічному фільмі «Сен-Лоран. Стиль — це я». Байопік вже в українських кінотеатрах.

Мода завжди зачаровувала людей, які нерідко сліпо слідували її віянням. Проте найцікавіше завжди приховане від допитливих очей. Що, а головне хто, стоїть за модними трендами, хто створює новий образ сезону? Особистість культового модельєра Ів Сен-Лорана стала еталоном високого стилю не лише у моді, але і в способі життя.

Мало хто знає, через що пройшов тоді ще молодий хлопець — модельєр-початківець. Пропрацювавши разом із Крістіаном Діором лише два роки, Ів Сен-Лоран після несподіваної смерті свого наставника заступив на його місце, взявши на себе керівництво фірмою «Діор». Уже через рік в 1958 році на нього чекав колосальний успіх після показу дебютної колекції «Трапеція». А через два роки його призвали до армії і відправили на війну в Африку. Через двадцять днів у Іва стався нервовий зрив і його відправили на лікування до психіатричної клініки, де він проходив курс електрошокової терапії.

Однак все це не зламало модельєра. Заснувавши в 1961 році модний дім «Yves Saint Laurent», культовий модельєр почав життя з чистого аркуша. Було все: і перший випуск власних парфумів, і колекції-тріумфи, перший смокінг для жінок, нагородження, слава, гроші, одностатеві відносини тощо. Однак за все в житті доводиться платити, а за успіх і славу тим паче. Чим заплатив за свій слід в історії Ів Сен-Лоран?

Режисер Бертран Бонелло зняв яскраву стрічку, повну блиску та гламуру, про буремне богемне життя французької еліти 60-х років на тлі душевної порожнечі, відчуженості і відчаю.

Роль культового модельєра виконав 29-річний актор Гаспар Ул'єль.


Читайте також:
«Суддя»: гостросюжетний трилер від комедійного режисера
Важкі взаємини доньки і батька у прем'єрі «Кінороман»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...