• «Лють»: Бред Пітт у ролі командира часів Другої світової

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 3 листопада 2014 року
Голлівудський актор Бред Пітт знявся в ролі американського командира-сержанта, який воював у тилу ворога під час Другої світової війни. Фільм «Лють» від творця фільмів «Тренувальний день» і «Патруль» режисера Девіда Ейра вже в українському прокаті.

Друга світова війна ще не закінчилася, але нацистська Німеччина несе колосальні втрати. Американські солдати зі своїми союзниками вже воюють у тилу ворога. Ще цілих півроку будуть тривати запеклі бої, і на полі битви загинуть ще тисячі людей з обох сторін. Але зараз настав переломний момент, який визначить переможця.

Дія фільму розгортається у квітні 1945 року в Німеччині. Командир-сержант Дон на прізвисько «Уордедді», якого зіграв Бред Пітт, поклявся привести додому живими своїх солдат-танкістів — Бойда, Гарсіа, Грейді і Нормана. Бувалий вояка Уордедді пройшов війну в Африці, Франції, Бельгії і знає, що головне — це блискавична реакція на натискання курка.

Проте до його команди направляють юного і недосвідченого новобранця Нормана, який ніколи не стріляв у людей. Дону доводиться швидко пояснити хлопцю головні принципи військової справи, які іноді безжалісні й жорстокі. Але саме вони можуть зберегти життя солдатам.

Життєва історія без пафосу і постійної появи на задніх планах американського прапора. Історія п'ятьох танкістів, які в критичний момент не побоялися прийняти бій з армією фашистів, яка значно перевищувала їх за чисельністю. П'ятеро проти трьохсот і між ними обіцянка командира повернути всіх хлопців живими додому.

У головних ролях також знялися Шайа ЛаБаф, Логан Лерман, Майкл Пенья, Джон Бернтал, Джейсон Айзекс, Джим Перрак та інші.


Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...