ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Палкі історії кохання у фільмі «Ріо, я люблю тебе»

Велика Епоха
«Любов трапляється скрізь. Деякі любовні історії трапляються тільки в Ріо» — під таким слоганом вийшов в український кінопрокат фільм «Ріо, я люблю тебе».

Ілюстрація: planeta-kino.com.ua
Ілюстрація: planeta-kino.com.ua
Знову у центрі уваги глядача прекрасні почуття — любов у різних проявах. 10 кіноновел, що поєднали в собі найрізноманітніші жанри — комедію, мелодраму, фентезі — розгортають перед глядачем ніжні історії різних районів одного міста — Ріо-де-Жанейро. Кожна новела має свого головного героя, який і покликаний показати, настільки сильно можна любити рідне місто.

До зйомок фільму було залучено 12 режисерів з різних країн світу, що дає змогу глядачеві різнобічно оглянути красу «дивовижного міста». Почуття і темперамент його жителів дає відчути неперевершена гра акторів, серед яких Ванесса Параді, Венсан Кассель, Дебора Наскіменто, Бруна Лінзмейер, Джон Туртурро.

«Ріо, я люблю тебе» — це продовження кінострічок серії «Міста кохання», які послідували після вдалого дебюту картини «Париж, я люблю тебе» (2006 рік).

Фільм рекомендовано для перегляду особам старшим за 16 років.

Бюджет фільму становить $20 000 000.

Попри широкий розмах сюжетної лінії картини критики відзначають, що режисери не розставили акценти, а також не розкрили весь потенціал бразильського міста з його славнозвісними карнавалами, футболом і бразильським темпераментом.


Читайте також:
«З любов'ю, Розі»: легка романтична комедія