• «Інтерстеллар»: людство на межі катастрофи

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 5 листопада 2014 року
Сюжет фільму «Інтерстеллар» — кульмінація існування людства, його неминуча загибель і не через війни, а через голод і хвороби. Від творця фільму «Початок» і трилогії «Темний лицар» режисера Крістофера Нолана. Прем'єра в Україні — 6 листопада.

Людина впевнена, що може втручатися в закони природи, змінювати русла річок, будувати дамби, вирубувати ліси і при цьому все тримати під контролем. Режисер Крістофер Нолан у своїй новій стрічці «Інтерстеллар» показує світові один із можливих варіантів такого розвитку людства. Катастрофа неминуча.

Природі набридло прощати, вона виснажена і знесилена, її нещадно атакують невідомі віруси, які знищують сільське господарство. Земля перестала бути придатною до вирощування продуктів. Можновладці намагалися зменшити чисельність населення планети — кидали бомби на густонаселені ділянки землі, але це не вирішило проблеми.

Перед земною цивілізацією, яка досягла у недалекому майбутньому високого технологічного прогресу — безвихідь. Людям елементарно немає чого їсти.

Навколо Землі лише непридатні до життя планети. Єдиний вихід — вирушити до іншої Галактики, щоб дослідити там планети, на які можна буде переселити людей. Поки це лише ідея, але вже знайшлися сміливці, які, покинувши своїх рідних і свій будинок, вирішили відправитися у невідомість.

Серед таких був і колишній льотчик-випробувач Джозеф Купер (Меттью МакКонахі). Він відправився разом із астронавтами-вченими у космічну експедицію, щоб через відкритий портал поблизу Сатурна спробувати прорвати простори часу і досягти іншої Галактики.

Варто відзначити, що сюжет до фільму «Інтерстеллар» заснований на наукових роботах фізика-теоретика Кіпа Торна. Над сценарієм працював як сам режисер Крістофер Нолан, так і його брат — сценарист Джонатан Нолан.


Читайте також:
«Лють»: Бред Пітт у ролі командира часів Другої світової

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...