• «Джон Уік»: бойовик з Кіану Рівзом у головній ролі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 грудня 2014 року
Голлівудський актор Кіану Рівз знявся у бойовику про конфлікт між російською мафією і колишнім вбивцею. Стрічка «Джон Уік» вже в українському прокаті.

Кіану Рівз грає Джона Уіка — колишнього найманого кілера, який нещодавно поховав дружину. Все, що залишилося від неї — милий чотирилапий друг. Джон важко переживає смерть коханої людини, життя втратило сенс. І цей собака, здається, єдиний, заради кого варто жити.

Його автомобіль, чорний Ford Mustang 1969 року, сподобався синку боса російської мафії. І оскільки Джон віддавати його так просто не збирається, той вирішує забрати машину силою. Проникнувши до будинку Джона, найманці жорстоко його б'ють, забирають автомобіль і вбивають його собаку — єдине нагадування про кохану дружину.

Щоб помститися не стільки за крадіжку і собаку, скільки за зганьблену пам'ять про свою родину, Джон кидає виклик всій російській мафії Америки. І тепер його жорстокості не буде меж. Далі — стрілянина, бійки, кров, багато крові, дуже багато крові і трупів.

Роль жорстокого вбивці — незвичайне амплуа для Кіану Рівза, яке викликало багато критики з боку любителів його таланту. Проте варто відзначити, що поява саме його в цьому фільмі в якості головного героя вивела стрічку на абсолютно новий рівень і врятувало картину від визначення «пересічного бойовичка».

Режисерами стрічки стали Чад Стахелскі і Девід Лейтч.


Читайте також:
«Гобіт: Битва п'яти армій»: вирішальна битва проти зла 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...