• «Все включено 2: Галопом по Європах» вже у прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 7 грудня 2014 року
Пригоди шведської сім'ї тривають! В українському прокаті стартувала комедія режисера Ханнеса Холма «Все включено 2: Галопом по Європах».

Стрічка «Все включено 2: Галопом по Європах» стала продовженням історії про пригоди шведської сім'ї на відпочинку. Перша частина фільму вийшла у 2012 році і стала найуспішнішою стрічкою Швеції за кількістю глядачів. Можливо, після підрахунку касових зборів продюсери кінострічки вирішили на досягнутому не зупинятися — через два роки ми побачили продовження історії.

Якщо у першій частині Рудольф Андерссон — глава сімейства, який працює податковим інспектором, повіз відпочивати сім'ю до Греції, то у другій подружня пара вирішила згадати свої молоді роки і поїхати до Італії до невеличкого селища, що у Південному Тіролі. Саме там, у Східних Альпах, Рудольф і його молода дружина провели свій медовий місяць двадцять років тому.

Скупердяйство Рудольфа, про яке ми дізналися з першої частини фільму, звичайно, нікуди не зникло. У другій частині скупості глави сімейства також буде достатньо, що частенько буде ставити дружину і дітей у незручне становище. Син Суне досі у пошуку свого кохання. Можливо, саме в романтичній Італії хлопчик зустріне свою долю.

«Все включено 2: Галопом по Європах» — легка комедія, яка не претендує на отримання Оскара, однак здатна додати позитиву до звичайного сімейного вечора.


Читайте також:
Захопливі пригоди «Пінгвінів Мадагаскару» вже у прокаті!  


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...