• «Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1»: героїня революції

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 22 листопада 2014 року
В українському прокаті стартує довгоочікувана прем'єра фільму «Голодні ігри: Переспівниця. Частина I» для всіх фанатів франшизи про подвиги юної Кітнісс Евердін.

Голодні ігри колись були створені як покарання для бунтарів, але зараз перетворилися на жорстоке шоу, яке транслюється на всю країну. Гра не на життя, а на смерть. Мало кому вдається перемогти у цій грі. Юній дівчині Кітнісс Евердін пощастило залишитися живою після змагань.

У стрічці «Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1» Кітнісс Евердін постає символом народного опору за свободу. Дівчина очолює повстання проти Капітолія і його керівників.

Таке рішення не далося героїні легко, вона вагалася і була морально виснаженою після минулих ігор — її рідний 12-тий дистрикт (район) був вщент зруйнований, однак рідних дивом вдалося врятувати. Положення ускладнював той факт, що її улюблений Піт Мелларк перебував у полоні у Капітолію і в результаті прийняв сторону уряду. Однак жорстокість, з якою придушувалися бунти в країні останнім часом, спонукали Кітнісс зібратися з духом і очолити народний опір.

Героїню Кітнісс Евердін продовжує грати оскароносна Дженніфер Лоуренс, Піта Мелларку — Джош Хатчерсон. Зірковий склад фільму доповнили такі актори, як Стенлі Туччі, Дональд Сазерленд, Вуді Харрельсон, Джуліанна Мур і ін.

Не можна не відзначити, що актор і кінорежисер Філіп Сеймур Хоффман, який зіграв у фільмі Плутарха Хевенсбі, трагічно загинув за тиждень до закінчення зйомок стрічки.


Читайте також: 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...