• «Oscar Shorts: Анімація» — в прокаті стартувала добірка короткометражних мультфільмів

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 28 грудня 2014 року
У прокаті стартувала серія короткометражних мультфільмів «Oscar Shorts: Анімація» — спільний проект Великобританії та США.

Для тих, хто шанує короткий метр, пропонується подивитися добірку з восьми анімаційних фільмів: «Паперовий роман», «Болісна група продовженого дня Меггі Сімпсон», «Свіжий Гуакамоле», «Догори дригом», «Адам і його собака», «Бризки», «Абіогенезіс» і «Малятко Граффало».

Творці серії включили до своєї добірки не лише номінантів на отримання премії Оскар від американської кіноакадемії, але й роботу, яка вже була удостоєна такої престижної нагороди — анімаційний фільм «Паперовий роман» про кохання офісного працівника і прекрасної незнайомки. Також є картини, що не були номіновані, але були високо відзначені кінокритиками — мультфільми «Абіогенезіс» про незвичайну версію виникнення світу і «Бризки» про героя, що з'їдає художні полотна.

Також особливий інтерес викликає робота режисера Тімоті Рекарта з Великобританії «Догори дригом». Цей мультфільм — пластилінова історія про літню подружню пару, яка живе в будинку догори дригом.


Читайте також:
«Бабай»: перший мультфільм українського виробництва 


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...