• «Одержимість»: довгоочікувана прем'єра вже на широких екранах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 22 січня 2015 року
Одна з найбільш довгоочікуваних прем'єр фільмів 2014 року — «Одержимість» — стартує в українському прокаті з 22 січня. Режисером став 29-річний американський продюсер і сценарист Дем'єн Шазелл.

Музична психологічна драма «Одержимість» — це ода джазу і музикантам, які створюють геніальні ритми і звучання. Але хто знає справжню ціну такої геніальності? Віртуозність не є випадковістю, а скоріше плодом таланту та наполегливої праці. Щоденної, всепоглинаючої, одержимої праці, що виснажує.

Молодий барабанщик Ендрю Німан мріє стати великим джазовим музикантом. Він потрапляє в учні до диригента-тирана Теренса Флетчера, який працює в кращому оркестрі Нью-Йорка. Флетчер емоційний, ексцентричний, суворий, але, безсумнівно, талановитий диригент, який своєю надмірною вимогливістю і грубістю може легко довести учнів до сліз та істерик.

Викладач відразу побачив в Ендрю дар, який можна розвинути до позамежних музичних висот. Але що чекає на музиканта на самій верхівці? Прірва або Олімп слави? Довге життя зірки або життя генія, що зламався?

Через біль, крики, сльози, піт і кров Ендрю досягає музичних висот. Але пружина не може стискатися вічно, у всього є своя межа. Настає кульмінація, ключовий момент, який визначить долю героя.

Роль диригента Теренса Флетчера зіграв актор Джонатан Кімбл Сіммонс, володар «Золотого глобуса». Сіммонс також став номінантом на премію «Оскар» за роль диригента у фільмі «Одержимість».

Також варто відзначити гру молодого актора Майлза Теллера, який відмінно впорався з роллю Ендрю Німана.


Читайте також:
«Тупий та ще тупіший 2»: продовження історії двадцятирічної давниниПідписатися:

Social comments Cackle

загрузка...