ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Тупий та ще тупіший 2»: продовження історії двадцятирічної давнини

Велика Епоха
22 січня український глядач побачить сиквел американської кінокомедії 1994 року «Тупий та ще тупіший 2». Як у першій, так і у другій частині стрічки головні ролі виконали Джим Керрі та Джефф Деніелс.

Кадр із фільму: kronverkcinema.ua
Кадр із фільму: kronverkcinema.ua
Комедійна історія про пригоди двох дорослих бовдурів-невдах здобула величезний успіх у 1994 році, коли стрічка «Тупий та ще тупіший» стартувала в прокаті. Минуло двадцять років і режисери брати Фарреллі, які працювали над першою частиною, вирішили зняти продовження історії.

Однак двадцять років — чималий термін не лише для самої історії, а й для акторів, що зіграли головні ролі. Джиму Керрі вже 52 роки, а Джеффу Деніелсу — 59 років. І жарти накшталт «пуки, каки, кривляки» перетворилися вже на більш серйозні — з катетерами і геніталіями пристарілих. Звичайно, у кожного товару свій покупець, але думаю, що такі вже маститі актори могли б зробити більш розумний вибір свого амплуа. Але облишмо критику, глядач сам зробить висновки.

У фільмі «Тупий та ще тупіший 2» Ллойд і Гаррі дізнаються, що в останнього, як з’ясувалося, є дочка. Друзі вирішують хоч би там що відшукати її, тим більше, що Ллойд заочно пристрасно в неї закохався.


Читайте також:
За тиждень на широких екранах: «Паддінгтон»