ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фільм «Хакер»: кіберпростір у небезпеці

Велика Епоха
Творець фільму «Сутичка», що став класикою кримінального жанру, з Аль Пачіно і Робертом Де Ніро в головних ролях, режисер Майкл Манн представить своє нове творіння — стрічка «Хакер» стартує на широких екранах країни з 15 січня.

Кріс Гемсворт на зйомках «Хакера». Фото: electroshadow.com
Кріс Гемсворт на зйомках «Хакера». Фото: electroshadow.com
Людський світ повністю переходить у кіберпростір. Дані, паролі, особисте життя — все тепер фіксується у мережі. Однак, що може статися, якщо одного разу з'явиться хакер, який зможе отримати доступ до всієї цієї інформації?

Країни — світові лідери страждають від невідомого зломщика, який заволодів секретними базами крупних фінансових систем. Банки для злодія — лише початок. Спецслужби безпорадні, і єдиний вихід — долучити до розслідування кібершахрая Ніколаса, якого було засуджено на п'ятнадцять років в'язниці. Якщо Ніколас зможе знайти зловмисника, то з нього знімуть усі обвинувачення. Ставки великі.

Головну роль засудженого кібершахрая зіграв австралійський актор Кріс Гемсворт, відомий своєю роллю Тора в серії екранізованих коміксів компанії Marvel «Тор», «Месники» і «Тор 2: Царство темряви».


Читайте також:
Український фільм про талановитого режисера показали у Франції