• «Феї і легенда загадкового звіра»: добра казка для дітей

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 7 січня 2015 року
З 1 січня мальовничий мультфільм студії Волт Дісней Компані «Феї і легенда загадкового звіра» розважає молодшу українську аудиторію.

Казкова історія «Феї і легенда загадкового звіра» розповідає про пригоди феї Фауни, яка познайомилася із страшним чудовиськом. У Долині фей всі знають легенду про таємничу комету із зеленим хвостом, яка звільнить якусь дуже дивну істоту. Фея Фауна зустрілася у лісі з цим створінням — монстром, який усім своїм виглядом лякає і наганяє справжній жах.

Однак добра фея не злякалася чудовиська, а навпаки — допомогла йому витягти колючу занозу. З цього часу Фауна і Граф (так назвала монстра фея) стали друзями. Лише добре відкрите серце юної Фауни змогло побачити за страшною зовнішністю чудовиська вразливу і добродушну істоту.

Але у фей-розвідників такої здатності немає. У монстрі вони бачать загрозу своїй Долині і планують схопити Графа. Феї Фауні потрібно вигадати спосіб, щоб показати добру сторону чудовиська і довести, що він не становить загрози.

Глибока добра казка «Феї і легенда загадкового звіра» покаже малюкам, що не можна судити когось за зовнішністю. Завжди потрібно дивитися на вчинки і душевні прояви, а також не поспішати ставити на комусь клеймо злої і небезпечної істоти лише тому, що хтось сам по собі не гарний. Справжня краса не зовнішня, а прихована всередині.


Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...