• «Ніч у музеї: Секрет гробниці»: скоро у прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 6 січня 2015 року
Незабаром на широких екранах країни стартуватиме завершальна частина трилогії про пригоди нічного сторожа Природничого музею «Ніч у музеї: Секрет гробниці». Прем'єра запланована на 8 січня.

Про нічні пригоди сторожа Ларрі Дейлі, який працює у нью-йоркському Музеї природничих наук, і експонатів музею, які щоночі оживають, всім вже відомо з перших двох частин трилогії. У заключній частині франшизи Ларрі і його нічні друзі відправляються у подорож до Британського музею природознавства.

А вся справа в тому, що в Лондоні зберігається мумія батька фараона Акменра, який є єдиним хранителем таємниці магічного артефакту — золотої пластини, здатної оживляти експонати. Останнім часом пластина почала поволі руйнуватися і це призвело до того, що з експонатами стали відбуватися дивні справи. Щоб з'ясувати, як повернути магічному артефакту колишню міць, Ларрі і його друзям необхідно якомога швидше відшукати мумію батька фараона.

Роль Ларрі Дейлі продовжує виконувати Бен Стіллер, Робіна Вільямса ми побачимо в ролі Теодора Рузвельта, якого він грав, починаючи з першої частини трилогії. Комедійна австралійська актриса Ребел Вілсон виступить у ролі охоронця Британського музею природознавства, а Бен Кінгслі — в ролі фараона, батька Акменри. Актор Оуен Уїлсон продовжить грати роль Джедідайя.

Потрібно відзначити, що для актора Робіна Уїльямса робота над цим фільмом стала однією з останніх у його житті.


Читайте також:
«У темному-темному лісі»: чудовий голлівудський мюзикл


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...