• Трилер «Чорне море»: у пошуках скарбів

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 1 лютого 2015 року
Трилер «Чорне море» спільного виробництва США, Великобританії та Росії з 29 січня з'явився на широких екранах країни. Режисером стрічки став Кевін МакДональд, який працював над такими картинами як «Останній король Шотландії», «Одного разу у вересні» та інших.

Головний герой фільму Робінсон тридцять років плавав під прапором Британського флоту. Однак через конфлікт з капітаном корабля його звільнили і тепер він моряк у відставці. Без сім'ї та роботи, у повній самоті Робінсон страждає від почуття несправедливості й образи.

Але незабаром на нього виходить чоловік, який пропонує колишньому моряку зібрати команду і вирушити на пошуки затонулої в часи Радянського союзу нацистської субмарини, яка повна золота.

Робінсон погоджується і набирає команду з англійських і російських моряків. Однак, відправившись у небезпечну експедицію, капітан не підозрював, що в морі вони будуть не єдиними шукачами скарбів.

Роль капітана Робінсона зіграв британський актор Джуд Лоу. Компанію йому на знімальному майданчику склали такі актори, як Скут МакНейрі, Григорій Добригін, Сергій Колесніков та інші.

Зйомки фільму проходили у 2013 році у Великобританії.


Читайте також:
У Тбілісі відбудеться «Тиждень українського кіно» на підтримку Сенцова


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...