ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Мисливець на лисиць»: драма, заснована на реальних подіях

Велика Епоха
В українському прокаті з 26 лютого можна подивитися спортивну драму «Мисливець на лисиць», засновану на реальних подіях. У головних ролях: Стів Керелл, Ченнінг Татум, Марк Руффало та інші.

Ілюстрація: planeta-kino.com.ua
Ілюстрація: planeta-kino.com.ua
Режисер фільму Беннетт Міллер представив цікавий акторський склад у своїй новій історичній стрічці на спортивну тему. У новому амплуа виступив комічний актор Стів Керелл, який зіграв у фільмі мультимільйонера Джона Дюпона, власника приватної команди з вільної боротьби «Мисливці на лисиць», а також пристрасного любителя вогнепальної зброї.

В основу фільму лягла реальна історія з життя американського борця, чемпіона Олімпійських ігор Марка Шульца. Після своїх тріумфальних перемог і здобуття звання дворазового чемпіона світу в 1987 році, Марк починає підготовку до участі в Літніх Олімпійських іграх 1988 року в Сеулі.

Мультимільйонер Джон Дюпон пропонує спортсмену свій заміський маєток в якості місця для тренувань, а також для того, щоб чемпіон підготував команду «Мисливці на лисиць» до участі у майбутніх Олімпійських іграх.

Марк Шульц разом зі своєю родиною переїжджає до Джона. Однак мультимільйонер починає свою гру, в якій, як виявилося, переможців не буде.

Роль Марка Шульца зіграв Ченнінг Татум, а роль його брата Дейва Шульца — Марк Руффало.