ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Україні покажуть стрічку-антиутопію «Дивергент, розділ 2: Інсургент»

Велика Епоха
Футуристична стрічка-антиутопія про спробу створення ідеального світу «Дивергент, розділ 2: Інсургент» з'явиться в українському прокаті 19 березня.

Кадр із фільму: artidea.org.ua
Кадр із фільму: artidea.org.ua
Реальний світ недосконалий, в ньому поряд з добром завжди присутнє зло, із шляхетністю — жорстокість, із правдою — брехня. Люди намагаються знайти вихід — створити ідеальну модель суспільства, яке можна було б контролювати. Однак світ став жорстоким не сам по собі, це люди зробили його таким. Тому людські пороки присутні і в тих, хто намагається створити ідеальний світ.

Як результат, заради досягнення миру в імперії правителі йдуть на ще більшу жорстокість, ще більшу підлість. Усіх, хто намагається йти проти системи, чекає смерть.

Саме в такому світі народилася, виросла і тепер намагається вижити дівчина Тріс. Вона стала не потрібною імперії, оскільки здатна мислити самостійно, вміє справлятися зі страхом і має природну ерудицію. Таких ізгоїв у світі Тріс називають Дивергентами.

У першій частині трилогії Тріс і її наставнику Фору вдається протистояти системі. Однак, як з’ясувалося, ненадовго. У другій частині світу «Дивергент, розділ 2: Інсургент» їм знову доведеться зіткнутися віч-на-віч із жорстокістю імперії. І на чию користь закінчиться битва — невідомо.

Нагадаємо, що в основу трилогії ліг роман «Дивергент» молодої американської письменниці Вероніки Рот.