ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Робот Чаппі»: фантастична стрічка вже у прокаті

Велика Епоха
Фантастична стрічка «Робот Чаппі» від режисера фільму «Елізіум» Ніла Бломкампа вже в українському прокаті з 12 березня.

Кадр із фільму: kinonews.ru 
Кадр із фільму: kinonews.ru 
Ідея про можливість створення роботів, здатних думати і відчувати, як люди, давно бентежить уяву творців фантастичних блокбастерів. Режисер Ніл Бломкамп представив на суд глядача свою версію розвитку подібного досягнення науки людства.

Людина спочатку вчиться у своїх батьків, потім у друзів і вчителів, формуючи тим самим свій власний погляд на життя і свої ідеали. Так і створений молодим ученим робот Чаппі. Він, як губка, всмоктує всі знання навколо себе. Молодий інженер Деон Вілсон, який дав життя бездушному металу, намагається навчити Чаппі бути людяним.

Але так склалися обставини, що Чаппі потрапляє у зовсім інше середовище — до банди гангстерів — Ніндзя, його подружки Йоланди і спільника на прізвисько Америка. Розуміючи, який «козир» знаходиться у них в руках, бандити намагаються навчити робота хитрощам бандитизму, шахрайства, володінням зброєю тощо.

Чи зможе Чаппі показати свою стійкість духу і сказати своїм новим «друзям» слово «ні»? Що, до речі, не завжди може зробити і людина, потрапивши в подібне середовище, не те, що несформований штучний розум.

У фільмі знялися разом із професійними акторами, такими як Хью Джекман, Сігурні Уівер і Дев Патель, люди, які не мають жодного досвіду в акторській майстерності — члени музичної групи. Музиканти зіграли ролі гангстерів — Ніндзі, Йоланди і бандита на прізвисько Америка.