ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Анімаційна повнометражка «Баранчик Шон» вже в кінотеатрах

Велика Епоха
Баранчик Шон — улюблений персонаж дитячого мультсеріалу з однойменною назвою цього року буде тішити юних глядачів вже з широких екранів. З 26 березня в українському прокаті виходить повнометражний анімаційний фільм «Баранчик Шон».

Ілюстрація: telegraf.com.ua
Ілюстрація: telegraf.com.ua
Пригоди баранчика-пустуна на ім'я Шон радують дитячу аудиторію вже з 2007 року. У кожній серії популярного мультсеріалу мешканці кошари, яку очолює баранчик Шон, вигадують собі різноманітні розваги на фермі. Звичайно, фермер навіть і не підозрює, що відбувається за зачиненими дверима його вівчарні.

Цього року ми зможемо насолодитися вже не семихвилинною серією, а повноцінною історією про кумедні витівки баранчика Шона. Цього разу витівки пустуна на фермі призвели до того, що господар опинився у міській лікарні з діагнозом амнезія. Щоб повернути бідолаху додому, Шон зі своїми друзями відправляється до міста під виглядом місцевих жителів.

Компанії доведеться неабияк постаратися, щоб не лише знайти свого господаря, але й не викликати підозри у городян, не привернути до себе зайвої уваги і розчинитися у натовпі. Але як це зробити, якщо вівця і в одязі людини залишається все тією ж вівцею.