• Фільм «Снайпер»: стрічка вже у прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 березня 2015 року
Гостросюжетна стрічка, що заснована на реальних подіях, «Снайпер» з 19 березня вже в українському прокаті. Режисером став 84-річний актор і продюсер Клінт Іствуд.

Напевно, в такому поважному віці можна собі дозволити працювати лише над дійсно знаковими картинами. Клінт Іствуд, мабуть, вважає, що історія про американського хлопця, який став найрезультативнішим снайпером в історії Збройних сил США, дійсно заслуговує на екранізацію.

Фільм «Снайпер» заснований на мемуарах «морського котика» з Техасу Кріса Кайла, на рахунку якого понад двох сотень смертей іракських солдат, за що снайпер отримав прізвисько «диявол».

Емоційно важка картина розповідає більше не про політику американського уряду щодо питання Іраку (хоча без неї неможливо розповісти про війну Америки з терористичними ісламськими організаціями), а про життя бійця, який, залишивши дружину і дітей, відправився у далеку країну воювати проти радикальних ісламістів.

Вже покійний Кріс Кайл у своїх мемуарах розповів неприкриту правду про війну в Іраку, правду про те, що нерідко ціллю для снайпера були діти, яких використовували у війні терористи. Кожного разу натискання курка — важкий вибір, який стає ще одним страшним спогадом про службу на Близькому Сході.

Роль снайпера Кріса Кайла зіграв американський актор Бредлі Купер, який кілька місяців займався з тренером, щоб досягти потрібної фізичної форми, а також вивчав матеріали «морського котика» Кріса, його життя, звички, манери.

Робота «Снайпер» була удостоєна премії Оскар у номінації «Кращий монтаж звуку».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...