ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В прокат вийшла «сумна» комедія «Цвях кохання»

Велика Епоха
Дивовижна здатність американських сценаристів робити кумедними навіть найсумніші моменти життя вражає. Комедія «Цвях кохання» про дівчину з цвяхом в голові з’явилася в українському прокаті 2 квітня.

Кадр із фільму: kino-teatr.ua
Кадр із фільму: kino-teatr.ua
Здавалося б, ця історія повинна була стати трагічною і сумною, але, як не дивно, виявилася смішною і навіть романтичною. В центрі історії — любовний трикутник. Вона любить його, він любить її, і їхні відносини вже досягли моменту, коли наступним кроком має бути весілля і щасливе подружнє життя.

Але випадково у голову майбутньої нареченої забивають цвях! Опинившись на операційному столі, дівчині повідомляють, що її випадок не покривається страховкою. І вона змушена продовжувати жити з чужорідним тілом в голові. Лікарі її попередили, що тепер вона схильна до емоційних нестримних сплесків — від агресії до сексуального потягу.

До таких змін майбутній чоловік виявився не готовим, і пара розлучилася. Однак володарка цвяха знайшла собі новий об'єкт для пристрасних утіх і тепер її ніщо не може зупинити!

Чи буде глядачу скоріше смішно, ніж сумно чи навпаки — скоріше сумно, ніж смішно? Чесно кажучи, не уявляю. Це залежить від індивідуальних здібностей людини співчувати чужому горю. Але, можливо, ця комедія прикрасить комусь сумний вечір і навчить не журитися навіть за найтрагічніших обставин!