• Незабаром до прокату потрапить стрічка «Форсаж 7»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 31 березня 2015 року
Фільм «Форсаж 7» дає шанувальникам актора Пола Уокера можливість ще раз насолодитися його грою і харизмою. Другого квітня в українському прокаті стартує сьома частина франшизи.

Трагічна смерть не дала Полу завершити роботу над черговою частиною франшизи «Форсаж». 30 листопада 2013 року автомобільна катастрофа забрала життя двох друзів — Пола Уокера і Роджера Родаса. Але, як кажуть, шоу має тривати. Режисерові і знімальній групі відзняти решту матеріалу з Полом допомагали його брати — Калеб і Коуді Уокери, які замінили загиблого брата в останніх сценах, а також озвучили матеріал.

«Форсаж 7» — фільм, який грає на нервах. Сцени з гонками на дорогих автомобілях на величезній швидкості по гірських серпантинах захоплюють дух. Режисер не дає глядачеві перепочинку — всі трюки за гранню людських можливостей, проте їхнє майстерне виконання змушує в них повірити.

У цій частині франшизи ми побачимо захоплюючий екшн по дорогах Токіо і Ріо, а також Лос-Анджелесу і Лондона, але перлиною фільму стануть арабські пустелі.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...