• «Пірати Карибського моря: На дивних берегах» скоро з'явиться в кінотеатрах

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 5 травня 2011 року
Завдяки успіху трилогії, а також згоді Джоні Деппа грати Джека Горобця ми побачимо четвертий фільм. Довгоочікувана прем'єра у форматі 3D та IMAX 3D запланована в Україні на 19 травня 2011 року, тоді ж вона пройде і в Австралії. Першими фільм побачать у Великобританії — 18 травня, останніми 20 травня у США.

У квітні 2007 року компанія Disney купила права на екранізацію роману Тіма Пауерса «На дивних хвилях». Режисер перших трьох частин Гор Вербінськи був зацікавлений у продовженні трилогії, але пізніше вийшов з проекту, а його місце зайняв Роб Маршалл. Джеррі Брукхаймер повернувся в якості продюсера з письменниками-сценаристами Тедом Еліотом і Террі Росіо.

Хоча пропонована назва для фільму, що часто використовувалася прихильниками і критиками, була «Пірати Карибського моря: Фонтан (Джерело) молодості», телекомпанія Disney оголосила, що оригінальна назва буде «Пірати Карибського моря: На дивних берегах». У четвертій частині фільму ми не побачимо Кіру Найтлі, Орландо Блума, Лі Аренберга і Маккензі Крука. Але в картині з'явиться Пенелопа Крус (дочка пірата Чорна Борода — Анжеліка) і Йен Макшейн (пірат-лиходій Чорна Борода). Зйомка розпочалася 14 червня 2010 і завершилася 19 листопада 2010 року. Попередні картини були зняті в Карибському морі, тоді як зйомки «На дивних берегах» проходили в основному на Гаваях.

У пошуках вічної молодості до Джека Горобця приєднається жінка з його минулого — дочка пірата Чорної Бороди Анжеліка. Він має до неї почуття, але сумнівається: чи кохання це? І чи не використовує вона його в своїх цілях?
Коли Анжеліка змушує його зайти на борт корабля «Помста королеви Анни», яким керує легендарний пірат Чорна Борода, Джек потрапляє у несподівані пригоди і не знає, кого боятися більше: Чорну Бороду або його дочку, кохану з таємничого минулого?

{mospagebreak}
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...