• Девід Фінчер зніматиме «Клеопатра» з Анджеліною Джолі

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 23 березня 2011 року
Режисер Девід Фінчер зніматиме фільм «Клеопатра» у головній ролі з Анджеліною Джолі. Цього разу в основу картини ляже книга Стейсі Шифф «Життя Клеопатри», де цариця — не коханка-спокусниця, а воїн, стратег, дипломат і політик. Сценарій фільму «Клеопатра» від Sony Pictures пишеться спеціально для Анджеліни Джолі.

Кінокомпанія Sony Pictures запропонувала режисерові приєднатися до знімальної групи картини, в якій продюсером проекту є Скотт Рудін. Нагадаємо, що Рудін і Фінчер уже працювали разом над фільмом, номінантом на «Оскар», — «Соціальна мережа» і зараз вони знімають американську версію фільму «Дівчина з татуюванням дракона». Про терміни початку зйомки поки нічого невідомо, через те, що в планах режисера і продюсера після картини «Дівчина з татуюванням дракона» відразу знімати продовження «Дівчина, яка грала з вогнем», також у планах Фінчера зняти «20000 льє під водою: Капітан Немо».

У жовтні минулого року зацікавленість до роботи над фільмом «Клеопатра» проявив Джеймс Камерон, виявивши бажання зняти фільм у 3 D. Але відмовився, тому що кінокомпанія 20th Century Fox запропонувала йому знімати продовження «Аватар» і «Титаніка». Після «Клеопатру» мав намір знімати Пол Грінграсс, але також відмовився через зйомки фільму «Мемфіс», який оповідає про вбивство Мартіна Лютера Кінга.

На роль Клеопатри, ще минулого року, була затверджена кінокомпанією Sony Pictures Анджеліна Джолі. В історії кінематографа фільм не раз знімали, а перша екранізація була ще в 1899 році, коли фільми були німими і чорно-білими. Клеопатру грали видатні акторки, такі як Клодетт Колбер (1934 рік), Вів'єн Лі (1945 рік) і Елізабет Тейлор (1963 рік), багато хто вважає, що фільм з її участю найвдаліший.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...