• Знайомство з Факерами 2 – лідер прокату в Америці

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 29 грудня 2010 року
Комедія «Знайомство з Факерами» – лідер американського кінопрокату. За шість днів він встиг заробити 48,3 млн. дол., і тільки за вихідні – 34 млн. доларів.

У нас же американська комедія в прокаті з'явиться 30 грудня. Не завжди нашому глядачеві до вподоби американський гумор, і посилаючись на те, що прем'єра в російському прокаті вже пройшла – відгуки не дуже втішні.


Опис фільму:

10 років знадобилося Грегу Факеру з його дружиною Пем і двома дітьми, для того, щоб «старі рани» тестя Джека затягнулися. У зв'язку з грошовими проблемами, Грег знаходить собі підробіток у фармацевтичній компанії та підозри Джека все одно ростуть «як на дріжджах». Коли весь «клан», включаючи і колишнього коханого Пем – Кевіна, зберуться на дні народження двійнят, Грегу доведеться довести скептично налаштованому Джеку, що він гідний господар будинку. Але при всіх непорозуміннях, шпигунстві і таємних місіях, Грегу буде важко пройти завершальний тест Джека (залишити після себе гідного главу сімейства) і стати головою «клану»... Або підірвати довіру і...
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...