• Берк і Хейр – чорна комедія

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 10 листопада 2010 року
Фільм «Берк і Хейр» (Burke and Hare) знятий на реальних подіях про вбивства, які сталися в 1827-28 роках у Единбурзі, Шотландія. Коли ірландські іммігранти Уільям Берк і Уільям Хейр убили 17 жертв і продали їх трупи Единбурзькому медичному коледжу для розтинів.

Коротка інформація про фільм: Уільям Берк (Саймон Пегг) і Уільям Хейр (Енді Серкіс) – іммігранти з Північної Ірландії. Після чергової невдачі в бізнесі вони повернулися до облаштованого будинку Хейра, де знайшли труп орендаря, який помер у день, коли треба платити за оренду. За келихом улюбленого напою вони вирішують як розпорядитися тілом, і виявляють, що труп може принести прибуток. Спочатку хлопці намагаються продати труп доктору Монро, але він не зацікавився, запропонувавши труп конкурентові доктору Ноксу, той не тільки з радістю його купує, але й настирно рекомендує їм залучати більше «нещасних», на яких вони можуть натрапити.

Підприємницький Хейр швидко розуміє, що вони попали на великі гроші, незважаючи на побоювання більш м'якого Берка. Єдина проблема такої діяльності: де взяти трупи? Вони вживають ряд заходів для здійснення плану по забезпеченню трупів. Берк і Хейр організовують серію смертельних «нещасних випадків» для місцевих невдах. Щоб відсвяткувати свій успіх вони їдуть у місто. Там Берк зустрічає Джені, прекрасну і цілеспрямовану акторку.

Клюнувши на обіцянку про роман, Берк погоджується прискорити їх операції, доводячи справу до вбивств. Професійне суперництво між докторами Ноксом і Монро створює дуже прибуткову справу для хлопців, так Ноксу необхідні додаткові тіла для його розпочатої фотокарти про людське тіло. Берк і Хейр приступають за налагодження надійного потоку тіл і грошики течуть до них рікою ...

Саймон Пегг, Енді Серкіс, Айла Фішер, Тім Каррі, Том Уілкінсон, Джон Кліз, і Стефен Мерчант – зірки британського, і не тільки британського кіно, режисер фільму майстер чорної комедії Джон Лендіс.

 
 
 
{mospagebreak}
  «Берк і Хейр» – прем'єра у Великобританії пройшла 25 жовтня, хоча обіцяли 29, коли з'явиться у нас ця чорна комедія поки невідомо.
 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...