• Піратське кіно коронувало Аватара

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 23 грудня 2010 року
Аватар став лідером по завантаженням «піратами» у 2010 році.
 
У минулому році «Аватар» побив усі рекорди за касовими зборами, а в цьому став лідером по завантаженням піратами. 16 580 000 завантажень BitTorrent тільки «Аватара», ніколи раніше не було так багато завантажень одного фільму у жодному році. Ця честь попередньо належала торішньому переможцеві «Зоряний шлях» з 10 960 000 завантаженнями, але «Аватар» побив рекорд, повідомляє torrentfreak.com.

Після появи «Аватара» в Інтернеті за чотири дні було 200 000 завантажень. Протягом наступних кількох місяців число завантажень перевищила два мільйони.

Наступним, очікуваним у списку із завантажень піратських фільмів 2010 року, був «Повелитель бурі». Цей фільм був уже доступний на BitTorrent у 2009 році, але дійсно зацікавив громадськість, після отримання шести Оскарів.

Цей величезний онлайн успіх у порівнянні з убогими касовими зборами, був, цілком ймовірно, однією з причин, чому виробники фільму пред'явили позов тисячам користувачам BitTorrent минулої весни. Незважаючи на загрозу, що вимальовується, судового позову завантаження тривали.

Є також кілька відомих комерційних картин зі значними касовими зборами, які популярністю у онлайн глядачів не користувалися, такі як «Аліса в країні див» й «Історія іграшок

З іншого боку, успіхом користувалися картини з відносно скромними касовими зборами, такі як «Піпець» (11 400 000 завантажень) і «Не брати живим» (77 30 000 завантажень).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...