• Мегамозок від DreamWorks

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 жовтня 2010 року


Мегамозок – найблискучіший суперлиходій у світі, з одним маленьким «але» – трохи невдачливий. Усіма немислимими шляхами протягом багатьох років він намагається підкорити Метро-Сіті.

Кожна його спроба приречена на провал, завдяки супергероєві Метро-Сіті – Метромена. Одного разу при виконанні одного зі своїх чергових невдалих планів Мегамозок убиває супергероя... Супергерой убитий – мета життя пропала, який тепер він суперлиходій без супергероя? Він розуміє, що для досягнення амбіцій його життя – це найгірше, що могло б з ним статися. Мегамозок вирішує, що єдиний вихід з цієї ситуації – це створення нового супергероя Титана, який буде на багато кращим, більшим, сильнішим за свого попередника. Досить швидко Титан починає думати, що лиходієм набагато веселіше бути, ніж хорошим хлопцем. Крім цього Титан не просто хоче правити світом, – він хоче його знищити. Тепер Мегамозку потрібно знищити власне диявольське творіння? І чи може злий геній стати героєм?

Мультфільм озвучують такі голівудські зірки, як Бред Пітт, Тіна Фей, Уілл Ферелл, Джона Хілл та Девід Кросс, але ми почуємо не їх...

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...