• «Форсаж 5»: швидкість поза законом

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 квітня 2011 року

П'ятий Форсаж плавно випливає з четвертого, коли Брайан (Пол Уолкер), колишній поліцейський, допомагає втекти своєму другові Домініку (Вин Дизель) з автобуса, який везе його до в'язниці. Після чого біженці приїжджають до Ріо-де-Жанейро, де і починаються їх пригоди.


При спробі вкрасти шикарні авто з рухомого потягу план йде шкереберть. До федеральних агентів, які завжди на хвості, приєднується безжалісний наркобарон. Домінік і Брайан збирають команду кращих і складають план пограбування наркотичного магната, — остання справа, після якої команда гонщиків збирається піти на «відпочинок».

Не багато фільмів зуміли утримати глядача своїми продовженнями до п'ятої частини. Всі головні персонажі вже брали участь у попередніх картинах, тому сіквел повинен порадувати всіх шанувальників «Форсажу», в першу чергу, своїми героями. Погоні, автомобільні аварії, в яких вщент розлітаються шикарні автомобілі, бійки, перестрілки — і це у форматі IMAX 3D, що дасть змогу глядачеві пережити все, що відбувається на екрані.

Прем'єра фільму «Форсаж 5: Швидка п'ятірка» відбудеться в Україні 28 квітня 2011 року.
 
 
{mospagebreak}
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...