• Прем'єра фільму: «Кримінальна фішка від Генрі»

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 квітня 2011 року

Прем'єра фільму «Кримінальна фішка від Генрі» відбудеться в Україні 14 квітня 2011 року, світова прем'єра пройшла 7 квітня. У фільмі знімалися: Кіану Рівз, Віра Фарміга, Джеймс Каан, Фішер Стівенс, Пітер Стормаре, Денні Хоч і Білл Дюк.

Генрі (Кіану Рівз) — середньостатистичний американець без амбіцій, без мети, без мрії — «сновида» по життю. У нього не пильна робота в нічний час збиральником мита на платній ділянці шосе в Буфало. Він просто тече за течією ріки життя.

Але обставини складаються так, що через свого колишнього приятеля мимоволі стає учасником у не продуманому пограбуванні банку.

Генрі не видає імена реальних винуватців злочину і сідає за грати на три роки. Завдяки новому знайомому в роках Максу (Джеймс Каан), який практично все життя провів у в'язниці, Генрі приходить до висновку, що раз відсидів у в'язниці, то чому б не зробити те за що покарали.

Після звільнення, відсидівши лише рік, Генрі обмірковує і готує план пограбування банку. У цьому йому допомагає Макс, якого достроково відпустили й актрорка з театру по сусідству з банком, яка примудрилася збити Генрі на авто і стати дамою серця.

Генрі виявляє тунель часів «сухого закону», який веде з театру в банк. Їхній план простий: проникнути в театр, де йде постановка п'єси Чехова «Вишневий сад», пробити прохід і винести гроші з сховища банку.

Добрі жарти, пов'язані з «Вишневим садом» Чехова, навколо якого розгортаються події у фільмі, — особливо зрозумілі нашому глядачеві.

«Ну як не зробити злочин, за який вже відсидів?» — гасло фільму.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...