• Фільм «Води слонам»: спогади старого

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 квітня 2011 року
Фільм Френсіса Лоуренса «Води слонам» оповідає про спогади літньої людини з будинку престарілих — Якоба Янковськи (Роберт Паттінсон). Прем'єра фільму в Україні відбудеться 6 травня 2011 року, а світова прем'єра пройшла 15 квітня.

Історія починається з того, як Якоб, будучи молодим студентом-ветеринаром, одержує звістку про смерть батьків, які загинули в автокатастрофі. Його батько був ветеринаром і безкоштовно лікував тварин, а родинний будинок віддав під заставу, щоб дати синові освіту. Головний герой залишився сиротою, самотній, розорений, — усі мрії миттєво гаснуть.

Якоб стрибає у поїзд і потрапляє у світ калік, бродяг і невдах, які у другосортному цирку борються за виживання під час Великої депресії. Власник цирку наймає Якоба для догляду за цирковими тваринами, після того як дізнається про його ветеринарну підготовку.

Саме там він зустрічає Марлен (Різ Уїзерспун) — красиву молоду зірку-наїзницю, дружину деспотичного дресирувальника Августа (Крістоф Вальц). Марлен і Якоб закохуються, і їм доведеться пройти важкий шлях, щоб бути разом.
 
 
 {mospagebreak}
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...