• Прикинься моєю дружиною: прем'єра

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 23 лютого 2011 року
Фільм «Прикинься моєю дружиною» — американська комедія, знятий за мотивами фільму 1969 року «Квітка кактуса».
 Дені (Адам Сендлер) — успішний пластичний хірург із Лос-Анджелеса, який симулює нещасний шлюб для знайомства з жінками. Єдина жінка, що знає хто він насправді, — це його асистентка Кетрін (Дженніфер Еністон), розлучена мати двох дітей. Таке безтурботне життя Дені продовжується доти, доки він не зустрічає красуню Палмер (Бруклін Деккер). Вони познайомилися на вечірці, гуляли по пляжу, і все проходило не за звичним сценарієм Дені. Але коли Палмер попросила його номер телефону, він говорить, щоб вона взяла в кишені штанів, де лежала обручка. З цього моменту і починається заплутана історія, де знову він бреше про нещасний шлюбі, що вони розлучаються — все за звичним сценарієм. Але події розгортаються не так як завжди.

Розігрувати комедію Дені допомагає асистентка Кетрін, зображуючи його дружину. У фільмі багато брехні й заплутаних ситуацій, але як завжди в кінці буде хеппі-енд.

Світова прем'єра «Прикинься моєю дружиною» відбулася 11 лютого 2011 року, в Україні картина вийде на екрани кінотеатрів 24 березня 2011 р.

 

Кадри з фільму «Прикинься моєю дружиною»: 

 {mospagebreak}

Актори на передпрем'єрі «Прикинься моєю дружиною» 8 лютого 2011 року в Нью-Йорку:


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...