• Хроніки Нарнії – прем'єра

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 9 грудня 2010 року
 «Хроніки Нарнії» знову повертають нас у казку. На цей раз Едвард і Люсі, разом зі своїм набридливим двоюрідним братом Юстасом потрапляють до казкової країни картину, що висить на стіні з бурхливим морем і кораблем. Вони перенесуться в Нарнію, у Східно-Китайське море, де зі своїм старим товаришем вже королем Каспіаном, на легендарному кораблі «Підкорювач світанку» знову відправляться у пригодницьку подорож. Цього разу їхня мета – пошук друзів батька Каспіана, семи лордів, яких вигнали під час правління тирана Міраза.

Об'єднавши зусилля не тільки з королем Каспіаном, але і з відважним воїном-мишеням Ріпічіпом – вони виконають свою місію пройшовши чимало випробувань.

Прибувши на таємничі острови, відважні мандрівники змушені вступити в сутичку зі страшними чарівними істотами, щоб врятувати Нарнію і возз'єднатися зі своїм другом – творцем Нарнії Великим Левом Асланом.
«Родзинка» фільму – відважний життєрадісний воїн-мишеня Ріпічіп, який практично при кожній своїй появі викликає посмішку.

Вражаюче красива Нарнія дивує своїми барвистими пейзажами, чого тільки варті заходи й сходи, синява морських хвиль, і казкові палаци. Мудрі слова Аслана і веселі жарти Ріпічіпа, боротьба зі злом у душі, торжество добра над злом – перетворюють казку в один з найулюбленіших фільмів не тільки дітей, а й дорослих.

30 листопада в Лондоні, у кінотеатрі «Одеон», відбулася прем'єра фільму «Хроніки Нарнії: Підкорювач світанку», на якій була присутня сама королева Великобританії Єлизавета.
 
9 грудня в Україні відбудеться прем'єра «Хроніки Нарнії: Підкорювач світанку».
 
 
 {mospagebreak}
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...